-->
rollende bal  V. V. Mariënberg  rollende bal

Rekla2000 Competitie

 Stand          Wedstrijden          Uitslagen          Verslagen          Regelement

Rekla 2000      Klik op het logo om de sponsor te bezoeken.


Rekla2000 Beloften Competitie

Seizoen 2011-2012


                                   Lutten

Bergentheim

Marienberg
 

 

Rekla Beloften Competitie Stand
 
Elftal
Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Goals voor Goals Tegen
1 Mariënberg
5
3
1
1
10
15
9
2 Bergentheim
5
2
2
1
8
12
11
3 Hardenberg'85
5
2
1
2
7
15
11
4 OZC 5 2 1 2 7 12 11
5 Lutten 5 2 0 3 6 18 19
6 EMMS
5
1
1
3
4
7
18

 

Terug naar begin

Rekla2000 Beloften Competitie Wedstrijden


Terug naar begin

Rekla2000 Beloften Competitie Uitslagen

Thuis Uit
Uitslag
Datum
Scheidsrechter
Hardenberg'85 OZC 0 - 1
19-10-11
J. Arrindell
Mariënberg Bergentheim uitgesteld 19-10-11 G. Ekkel
Lutten EMMS uitgesteld 19-10-11 W. van der Velde

Thuis Uit
Uitslag
Datum
Scheidsrechter
Lutten EMMS 6 - 3 ? W. van der Velde

Thuis Uit
Uitslag
Datum
Scheidsrechter
Mariënberg Bergentheim afgelast 21-11-11  

Thuis Uit
Uitslag
Datum
Scheidsrechter
Bergentheim Hardenberg'85 3 - 3
23-11-11
A. Meulenkamp
OZC EMMS afgelast 23-11-11 R. Wolterink
Lutten Mariënberg afgelast 23-11-11 A. Koopmans

Thuis Uit
Uitslag
Datum
Scheidsrechter
Bergentheim Mariënberg 1 - 3 12-12-11  

Thuis Uit
Uitslag
Datum
Scheidsrechter
Bergentheim OZC 3 - 2 14-12-11 G. Maneschijn

Thuis Uit
Uitslag
Datum
Scheidsrechter
EMMS Mariënberg 2 - 1 15-12-11  
Hardenberg'85 Lutten 5 - 2 15-12-11  

Thuis Uit
Uitslag
Datum
Scheidsrechter
OZC EMMS 5 - 2
31-01-12
 

Thuis Uit
Uitslag
Datum
Scheidsrechter
Mariënberg Hardenberg'85 5 - 1
22-02-12
K. Tibbe
OZC Lutten 2 - 4 22-02-12 G.J. Beltman
EMMS Bergentheim 0 - 0 22-02-12 Z. Pouls

Thuis Uit
Uitslag
Datum
Scheidsrechter
Mariënberg Lutten 4 - 3
02-04-12
 

Thuis Uit
Uitslag
Datum
Scheidsrechter
Hardenberg'85 EMMS 6 - 0
04-04-12
J. Mulder
Lutten Bergentheim 3 - 5 04-04-12 E. ter Brake
OZC Mariënberg uitgesteld 04-04-12 H. Brinks

Thuis Uit
Uitslag
Datum
Scheidsrechter
OZC Mariënberg 2 - 2 25-04-12  


Terug naar begin

Verslagen

In de eerste ontmoeting van deze editie speelden Hardenberg ‘85<23 tegen OZC<23.
Bron: website Hardenberg'85
19 oktober 2011
Een wedstrijd met twee totaal verschillende gezichten. De eerste helft was van Hardenberg ’85 zijde prima. Aanvallend, met veel druk naar voren spelend werd OZC terug gedrongen. Dit resulteerde in een aantal prima kansen waarvan gezegd kan worden dat er enkele waren van de categorie; eigenlijk niet te missen!. OZC kwam in deze helft spaarzaam op de helft van Hardenberg ’85 en werd nauwelijks gevaarlijk. De rust werd bereikt met een stand van 0-0.
Dan de tweede helft, hoe anders!. OZC voetbalde prima, creëerde kans op kans. En Hardenberg ’85?, totaal niet meer in de wedstrijd. Geen aanval lukte, passes over 5 meter kwamen niet meer aan, persoonlijke duels gingen verloren. OZC kon volop voetballen en deed dit naar behoren. Dat er na een reeks van persoonlijke fouten aan Hardenberg ’85 kant een Ommer goal werd gescoord was dan ook volkomen verdiend. En met name de spelers in het Hardenberg’85 team komend uit de 1e en 2e senioren selectie zakten door het voetbal ijs. Jammer, maar gelukkig nog 4 wedstrijden om te laten zien dat het anders en beter kan dan wat Hardenberg ’85 deze 2e helft voetballend heeft laten zien.  
Eindstand 0-1 in het voordeel van O.Z.C.  

Bergentheim - Hardenberg'85
De op 23/11 gespeelde wedstrijd Bergentheim  <23 tegen Hardenberg '85<23 in kader Rekla 2000 beloften competitie is geëindigd in 3-3.
Gelukkig was de mist in Bergentheim geen spelbreker, en was deze wedstrijd spannend tot de laatste minuut.
Met de rust 1-1, Bergentheim in een korte periode op 3-1 waarna Hardenberg '85 knap terug tot 3-3.

Bergentheim onder 23 – Mariënberg onder 23,  12 december 2011.
 Na eerst het niet bespeelbaar zijn van ons eigen kunstgras, waren daarna de weergoden
ons meerdere malen niet gunstig gestemd. Met als gevolg dat twee wedstrijden op het laatste moment uitgesteld werden. Eindelijk hebben we dan onze eerste wedstrijd in de REKLA 2000 competitie gespeeld.
Marienberg startte de wedstrijd tegen Bergentheim wat onwennig. Vele nieuwe gezichten, het weinig spelen op kunstgras en nog nooit als team hebben samengespeeld was terug te zien in het spelbeeld. Het enthousiasme was er niet minder om. Bergentheim had het betere van het spel en liet een aantal mogelijkheden onbenut. Gaande weg de eerste helft kreeg Marienberg meer grip op de wedstrijd en creëerde het een aantal kleine mogelijkheden.
In de tweede helft na een aantal mutaties kreeg Marienberg haar eerste grote mogelijkheden. Na een goede combinatie was het Frank Pullen die de score wist te openen 0-1. Marienberg moest al vroeg in de tweede helft, vijf minuten met een man minder spelen.  Dit over tal wist Bergentheim echter niet om te zetten in een doelpunt. Marienberg moest 10 minuten later echter wel capituleren, op de rand van de zestien zag de scheidsrechter een lichte overtreding. Zijn oordeel was resoluut: strafschop. Deze werd benut en bracht Bergentheim op gelijke hoogte 1-1.  De wedstrijd golfde op en neer met veel onnodig balverlies bij beide partijen. Na een goede steek bal was het wederom Frank Pullen die aan het werk werd gezet. Op snelheid passeerde hij de keeper, die niet meer bij de bal kon en Frank onreglementair na de grond bracht. Wederom was de scheidrechter resoluut:  strafschop.  Aanvoerder Ruud Buitenhuis verzilverde deze mogelijkheid en bracht Marienberg weer aan de leiding 1-2. 7 minuten later was het gelegenheidspits Jorian Willems  die wist te profiteren en de 1-3 aantekende. Wedstrijd gespeeld: Marienberg ging de tweede helft beter spelen en maakte goed gebruik van de mogelijkheden die het geboden kreeg. Bergentheim speelde verzorgder voetbal, maar wist dit niet om te zetten in doelpunten.
Leerzame avond voor de jonge selecties van beide verenigingen.
Wedstrijd  EMMS - Marienberg op 15 dec. om 19.30 uur.

EMMS onder 23 – Mariënberg onder 23, Slagharen 15 december 2011.
Met het goede gevoel van afgelopen maandagavond werd met goede moet de 2e wedstrijd
 In de Rekla competitie gespeeld, dit keer was EMMS de tegenstander. Het voordeel van het spelen van 2 wedstrijden in dezelfde week werd meteen zichtbaar. Marienberg startte de wedstrijd goed en speelde verzorgt voetbal .  EMMS speelde met snelle spitsen en counterde er af en toe gevaarlijk uit. Over en weer ontstonden kansen. Beide teams zagen de scheidsrechter een doelpunt afkeuren.  Goed genomen corners leverden scrimmages op waar beide keepers in het gedrang de controle verloren.
In de tweede helft was het wederom een counter van EMMS dat Mariënberg in de problemen bracht. De spits kon alleen op doelman Thijs Altena af die op de rand van de zestien een overtreding begin. De scheidsrechter oordeelde vrije trap op de rand van de zestien.  Een buitenkans, die buitengewoon fraai werd binnen geschoten 1-0.  Marienberg raakte  hierdoor niet van slag, bleef voetballen en  binnen een aantal minuten werd de aansluitingstreffer gemaakt door Patrick Willems.   Marienberg voetbalde beter maar  had moeite met het slimmere, fysieke spel van EMMS. Daar waar iedereen op een  tweede goal van Marienberg rekende was het wederom EMMS dat  toesloeg in een counter en de  2 -1 liet aantekenen.  Marienberg probeerde het nog wel maar het geluk en de finesse ontbrak.
Eindstand  EMMS – Marienberg  2-1.
Conclusie:  Goede wedstrijd gespeeld met veel jonge uitblinkers,  iets waar we op verder kunnen borduren!

Marienberg <23 – Hardenberg 85 <23
Woensdag 22 februari 2012
Op een winderig westerpark werd woensdag avond de wedstrijd Marienberg  beloftes – Hardenberg 85 beloftes gespeeld. Deze avond was de wind de grootste tegenstander voor beide partijen, dit kwam het voetbal niet ten goede. Marienberg speelde de eerste helft tegen de wind in maar met een goed bezet middenveld en twee spitsen werden er toch een paar goede kansen gecreëerd. Maar na een half uur kwam Hardenberg 85 toch op voorsprong. Maar Marienberg rechte de rug en met een goede combinatie door het midden werd het al snel 1 -1 Ruud Buitenhuis schoof als laatst de bal beheerst in. Met de rust in zicht werd het wel wat rommelig van beide kanten.
In de rust werden de puntjes weer op de bekende i gezet. Er werd een extra spits bij gezet, en er werd op gehamerd dat er van afstand geschoten moest worden. In de tweede helft ging het snel, een goed afstand schot van Wilco Wittenberg ging erin en het werd 2-1. Vijf minuten later floot de scheidsrechter terecht voor een penalty Wilco was ook klaar om dit klusje te klaren dus werd het 3 -1. Toen was het de buurt aan de zeer snelle Frank Pullen, met een goede dribbel en een dito doelpunt stond de teller op 4, en was de wedstrijd gespeeld. Er werden door de jongens nog wat haantjes gedrag vertoond maar de prima leidende scheids had twee keer 5 minuten nodig om alles weer in het gareel te krijgen. Roy Doek wist de eindstand nog naar 5-1 te tillen en toen was het snel onder de warme douche.
Groeten uit een koud en winderig Marienberg
Gerard Buitenhuis.    

Terug naar begin

Regelementen Rekla2000 Beloften Competitie

Deze competitie is opgezet door de volgende verenigingen:
V.V. E.M.M.S., V.V. Hardenberg'85, V.V. Bergentheim, V.V. Mariënberg, V.V. Hardenberg'85 en S.C. Lutten.

Het toernooi zal de naam dragen van de sponsor, REKLA2000 Beloften Competitie. De sponsorvoorwaarden zullen in een seperaat document worden omschreven. Contactpersoon is dhr. H. Buitenhuis.

De organisatie van dit toernooi zal bij toerbeurt liggen bij één van de deelnemende verenigingen. Deze vereniging wijst hiervoor een toernooicoördinator aan.

De taken van de toernooicoördinator bestaan uit het opstellen van het speelschema, het zorgen voor scheidsrechters en het bijhouden van de uitslagen en de standen. Tevens verzorgt hij de berichtgeving in "De Toren" na iedere speelronde en zorgt voor een actueel standenoverzicht op de website van zijn club. De laatste actie van de toernooicoördinator is het regelen van een afsluitende bijeenkomst, begin april, waarbij de prijs uitgereikt wordt aan de winnaar, het toernooi geëvalueerd wordt en een nieuwe coördinerende vereniging wordt aangewezen.

De beloften competitie is opgezet op vriendschappelijke basis, met een leerzaam karakter voor de jeugd < 23.
Speeldag is op woensdag, in beginsel in de weken vóór de inhaal/beker programma's (zie overzicht speelschema).

Het toernooi wordt in principe gespeeld op kunstgras en omvat een halve competitie met uit- en thuiswedstrijden.

Er zullen voor het toernooi officiële scheidsrechters worden aangesteld. Bij (grove) (herhaaldelijke) overtredingen zullen de scheidsrechters de volgende straffen opleggen:
1. 5 minuten tijdstraf
2. Verplicht wisselen
3. Eruit sturen (dit houdt dan tevens in dat de betreffende speler geschorst is voor de rest van de competitie).

Er wordt gespeeld zonder dispensatiespelers, dus uitsluitend met spelers die op 1 september (start competitie) maximaal 23 jaar oud zijn.
Er wordt gespeeld met een vast percentage A-junioren: minimaal 4 in de basisopstelling.
Er mogen maximaal 14 spelers per wedstrijd ingezet worden, maximaal 3 spelers mogen maximaal 1x teruggewissseld worden.
Bij ongeveer gelijk tenue zorgt het uitspelende team voor reservekleding.
Als een team niet kan spelen op de geplande datum, dient zij zelf het initiatief te nemen voor een andere datum. De wedstrijd moet binnen 1 week na de geplande datum gespeeld worden. Scheidsrechter en tegenstander dienen vanzelfsprekend tijdig geïnformeerd te worden. De toernooicoördinator moet op de hoogte gebracht worden omtrent deze verschuiving.

Er wordt een "REKLA2000" wedstrijdformulier ingevuld, dus altijd spelerspassen meenemen! Deze formulieren dienen opgestuurd te worden naar de toernooicoördinator. Klik hier om het wedstrijdformulier te downloaden.

V.V. Hardenberg'85 is de coördinerende vereniging voor 2011 - 2012.

De toernooicoördinator:
Ben Snippe
Baalder Esch 99
7772 JZ Hardenberg
0523 - 265873
bsnippe@hetnet.nl

Terug naar begin

 

©2001 vvmarienberg
Opgericht: 15 augustus 1945     Adres: Westerweg 8A     7685PK Beerzerveld     Tel: 0523-251600
Kopij inleveren tot en met 9 juni via spilbode@online.nl