1e elftal organiseert jeugdclinic!

15 mei 2018

Voetbal jij in de JO11, JO09 of zelfs bij de mini’s van onze vereniging? Dan hebben wij ontzettend goed nieuws voor je! Jij krijgt nu dé kans om training te krijgen van het 1e elftal van v.v. Mariënberg!
Speciaal voor jullie organiseren de spelers uit het eerste een hele gave voetbalclinic op dinsdag 29 mei aanstaande vanaf 18.00 uur. Jij komt toch ook?!

Jullie mogen deze avond bijvoorbeeld schieten op onze eigen Thijs Altena! Of wil je de perfecte pass kunnen geven? Dat kun je nu nog leren van de scheidend libero Patrick Drenthen!
Maar jullie gaan ook schijnbewegingen oefenen en natuurlijk partijtje spelen. Dit zal natuurlijk gebeuren onder het toeziend oog van de toptrainer Niels van ‘t Hoog.

Dat zou toch geweldig zijn! Die kans mag je niet laten lopen. Daarom nodigen wij jou uit om mee te doen aan deze voetbalclinic. Natuurlijk is deze training gratis! Vooraf opgeven is niet verplicht, iedere jeugdspeler uit de JO11, JO09 of de mini’s is welkom. Tot dinsdag 29 mei!