Nieuws rondom het verstrekken van kleding in 2018:

07 januari 2018

- Vanuit het Kledingplan: De shirts / broeken / kousen voor senioren- en damesteams worden in 2018 NIET vervangen. (Benodigde aanvullingen kunnen aangegeven worden bij via Eric Maathuis).

- Eveneens vanuit het Kledingplan: Begin volgend seizoen worden ALLE Jeugdteams in een nieuwe outfit gestoken, shirts, broeken en kousen.

- Er zijn voor de jeugdteams extra reserve-tenue’s en hesjes aangeschaft, te gebruiken bij gelijkgekleurde tegenstanders. Hans Ribberink beheert deze. Ze moeten echter gewassen worden door de GEBRUIKER, en voor de volgende donderdag retour Hans.

- In het voorjaar van 2018 zullen alle Trainers en Leiders van V.V. Mariënberg in nieuwe coachjassen gestoken worden. De voorbereidingen hiervoor zijn opgestart. Er zal een pas-sessie moeten plaatsvinden voordat we de bestelling kunnen plaatsen. Info via Eric Maathuis.


Bestuur V.V. Mariënberg.